Reviewer, editor, pagecreator
62,153
edits
No edit summary |
m (→Municipalities: updated) |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
|[[Muñoz, Apure, Venezuela Genealogy|Muñoz ]] | |[[Muñoz, Apure, Venezuela Genealogy|Muñoz ]] | ||
|Bruzual | |Bruzual | ||
|- | |||
|[[Páez, Apure, Venezuela Genealogy|Páez ]] | |||
|Guasdualito | |||
|- | |- | ||
|[[Pedro Camejo, Apure, Venezuela Genealogy|Pedro Camejo]] | |[[Pedro Camejo, Apure, Venezuela Genealogy|Pedro Camejo]] | ||
|San Juan de Payara | |San Juan de Payara | ||
|- | |- | ||
|[[Rómulo Gallegos, Apure, Venezuela Genealogy|Rómulo Gallegos]] | |[[Rómulo Gallegos, Apure, Venezuela Genealogy|Rómulo Gallegos]] | ||