Dalkeith, Midlothian, Scotland Genealogy: Difference between revisions

added marriages
mNo edit summary
(added marriages)
Line 179: Line 179:
| 1839-1911       
| 1839-1911       
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=filmhitlist&columns=*%2C0%2C0&filmno=0889478 0889478 items 1–2] X (to 1885)
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=filmhitlist&columns=*%2C0%2C0&filmno=0889478 0889478 items 1–2] X (to 1885)
|-
| Marriages (3)
| 1848
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=filmhitlist&columns=*%2C0%2C0&filmno=0889478 0889478 items 1–2] X
|-
|-
| Various minutes  
| Various minutes  
10,814

edits