10,814
edits
m (added to title) |
m (added details) |
||
| Line 141: | Line 141: | ||
| Baptisms | | Baptisms | ||
| 1749-1809 | | 1749-1809 | ||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=filmhitlist&columns=*%2C0%2C0&filmno=1482992 1482992 items 4–6] X | |||
|- | |||
| Baptisms from session minutes | |||
| 1849-1870 | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=filmhitlist&columns=*%2C0%2C0&filmno=1482992 1482992 items 4–6] X | |||
|- | |||
| Marriages from session minutes (30) | |||
| 1749-1813 | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=filmhitlist&columns=*%2C0%2C0&filmno=1482992 1482992 items 4–6] X | | [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=filmhitlist&columns=*%2C0%2C0&filmno=1482992 1482992 items 4–6] X | ||
|- | |- | ||
| Session minutes | | Session minutes | ||
| 1749-1808, 1820-1890 | | 1749-1808, 1813, 1820-1890 | ||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=filmhitlist&columns=*%2C0%2C0&filmno=1482992 1482992 items 4–6] | | [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=filmhitlist&columns=*%2C0%2C0&filmno=1482992 1482992 items 4–6] | ||
|- | |- | ||
edits