Israel Record Finder: Difference between revisions

m
Line 124: Line 124:
| style="align:left; width:35%;" | '''Best Records to Search:'''  
| style="align:left; width:35%;" | '''Best Records to Search:'''  
| style="align:left; width:35%;" | '''Alternative Records:'''
| style="align:left; width:35%;" | '''Alternative Records:'''
 
|-
 
| align="left" | Occupation
| style="align:left; vertical-align:top;"|
*[[Israel Name Changes|Name Changes]]
| style="align:left; vertical-align:top;"|
|-
|-
| align="left" | Occupation  
| align="left" | Occupation  
318,531

edits