318,531
edits
| Line 124: | Line 124: | ||
| style="align:left; width:35%;" | '''Best Records to Search:''' | | style="align:left; width:35%;" | '''Best Records to Search:''' | ||
| style="align:left; width:35%;" | '''Alternative Records:''' | | style="align:left; width:35%;" | '''Alternative Records:''' | ||
|- | |||
| align="left" | Occupation | |||
| style="align:left; vertical-align:top;"| | |||
*[[Israel Name Changes|Name Changes]] | |||
| style="align:left; vertical-align:top;"| | |||
|- | |- | ||
| align="left" | Occupation | | align="left" | Occupation | ||
edits