11,709
edits
| Line 8: | Line 8: | ||
==Task List== | ==Task List== | ||
{| width="100%" cellspacing="1" cellpadding="15" border="1" | |||
|- | |||
|'''Sheet''' | |||
|'''Name''' | |||
|'''Date Completed''' | |||
|- | |||
|A | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|B | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|C | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|D | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|E | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|F | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|G | |||
|Heather | |||
|23 October 2020 | |||
|- | |||
|H | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|I | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|J | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|K | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|L | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|M | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|N | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|O | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|P | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Q | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|R | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|S | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|T | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|U | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|V | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|W | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|X | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Y | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Z | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |||
[https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QACiKGiMYNEqF-l9xlt34Vzfyjg2Ake_nFtUqy_FrXg/edit#gid=740973258 Task List] | [https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QACiKGiMYNEqF-l9xlt34Vzfyjg2Ake_nFtUqy_FrXg/edit#gid=740973258 Task List] | ||
edits