12,538
edits
m (→Task List: completed task) |
|||
| Line 213: | Line 213: | ||
|[[Finland]] | |[[Finland]] | ||
|4/8/2020 | |4/8/2020 | ||
|- | |||
|[[New Zealand]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Thailand]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Philippines]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Papua New Guinea]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Haiti]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Guam]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Ivory Coast]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Cape Verde]] | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits