12,538
edits
m (→Task List: completed) |
|||
| Line 180: | Line 180: | ||
| [[Zimbabwe]] | | [[Zimbabwe]] | ||
|4/6/2019 | |4/6/2019 | ||
|- | |||
|[[Bahamas]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Cook Islands]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Fiji]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Puerto Rico]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[American Samoa]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Norway]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Isle of Man]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Mexico]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Sweden]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Denmark]] | |||
| | |||
|- | |||
|[[Finland]] | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
edits