2,603
edits
m (→Հ: added հավանություն, հաւանութիւն) |
(→Հ) |
||
| Line 768: | Line 768: | ||
| համար | | համար | ||
| for, number | | for, number | ||
|- | |||
| հայ | |||
| Armenian (person) | |||
|- | |- | ||
| հայադավան | | հայադավան | ||
| Line 779: | Line 782: | ||
|- | |- | ||
| հայոց | | հայոց | ||
| | | of/from/pertaining to Armenians/Armenia | ||
|- | |- | ||
| հայր | | հայր | ||
edits