Jump to content

Armenian Genealogical Word List: Difference between revisions

m
→‎Ա: added ապահարզան
m (→‎Ա: added ապահարզան)
Line 237: Line 237:
| անուն
| անուն
| name
| name
|-
| ապահարզան
| divorce
|-
|-
| ապրիլ
| ապրիլ
2,603

edits