2,603
edits
m (→Հ) |
m (→Հ) |
||
| Line 829: | Line 829: | ||
| shepherd, herdsman | | shepherd, herdsman | ||
|- | |- | ||
| հոր | | հոր, hօր | ||
| | | father [declined form] | ||
|- | |- | ||
| հորաքույր | | հորաքույր | ||
| Line 840: | Line 840: | ||
| հորում | | հորում | ||
| burial | | burial | ||
|- | |||
| հպատակ | |||
| citizen, subject | |||
|- | |||
| հպատակություն | |||
| citizenship | |||
|- | |- | ||
| հուլիս | | հուլիս | ||
edits