Jump to content

Zimbabwe Cemeteries: Difference between revisions

Added Fort Ingwenya Cemetery
mNo edit summary
(Added Fort Ingwenya Cemetery)
Line 32: Line 32:
|Chinhoyi
|Chinhoyi
|[http://www.egssa.org/library/main.php?g2_itemId=1980711 eSSA Gravestones]
|[http://www.egssa.org/library/main.php?g2_itemId=1980711 eSSA Gravestones]
|-
|Fort Ingwenya and Cemetery
|Midlands
|[http://zimfieldguide.com/midlands/fort-ingwenya-and-cemetery]
|-
|-
|Gweru Cemetery    
|Gweru Cemetery    
155

edits