155
edits
mNo edit summary |
(Added Fort Ingwenya Cemetery) |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|Chinhoyi | |Chinhoyi | ||
|[http://www.egssa.org/library/main.php?g2_itemId=1980711 eSSA Gravestones] | |[http://www.egssa.org/library/main.php?g2_itemId=1980711 eSSA Gravestones] | ||
|- | |||
|Fort Ingwenya and Cemetery | |||
|Midlands | |||
|[http://zimfieldguide.com/midlands/fort-ingwenya-and-cemetery] | |||
|- | |- | ||
|Gweru Cemetery | |Gweru Cemetery | ||
edits