Jump to content

FamilySearch Wiki:Adding Denmark Census Chart Link/tasklist: Difference between revisions

(Reserve Task)
Line 117: Line 117:
| MarJean Peterson
| MarJean Peterson
| 9 September 2018
| 9 September 2018
|-
|[[Skanderborg County, Denmark Genealogy|Skanderborg Parishes O-Z]]
|
|
|-
|-
|[[Sorø County, Denmark Genealogy|Sorø Parishes A-K]]
|[[Sorø County, Denmark Genealogy|Sorø Parishes A-K]]
Line 127: Line 131:
|-
|-
|[[Svendborg County, Denmark Genealogy|Svendborg Parishes A-N]]
|[[Svendborg County, Denmark Genealogy|Svendborg Parishes A-N]]
|
|
|-
|[[Svendborg County, Denmark Genealogy|Svendborg Parishes O-Z]]
|  
|  
|  
|  
Approver, Batcheditor, Moderator, Protector, Reviewer, Bots, Bureaucrats, editor, Interface administrators, pagecreator, pagedeleter, Page Ownership admin, Push subscription managers, smwadministrator, smwcurator, smweditor, Suppressors, Administrators, Upload Wizard campaign editors, Widget editors
592,587

edits