FamilySearch Wiki:Switzerland Census Data/tasklist: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 25: Line 25:
|  
|  
|  
|  
|-
|[[Amriswil, Thurgau, Switzerland Genealogy|Amriswil]]
|
|
|-
|-
|[[Andwil Reformed parish, Thurgau, Switzerland Genealogy|Andwil]]
|[[Andwil Reformed parish, Thurgau, Switzerland Genealogy|Andwil]]
Approver, Batcheditor, Moderator, Protector, Reviewer, Bots, Bureaucrats, editor, Interface administrators, pagecreator, pagedeleter, Page Ownership admin, Push subscription managers, smwadministrator, smwcurator, smweditor, Suppressors, Administrators, Upload Wizard campaign editors, Widget editors
592,587

edits