4,291
edits
Laurenwake (talk | contribs) |
Laurenwake (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
| Date Completed | | Date Completed | ||
|- | |- | ||
| [[Czech Genealogical Word List]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[Dutch Genealogical Word List]] | | [[Dutch Genealogical Word List]] | ||
| | | | ||
| Line 24: | Line 28: | ||
| Name | | Name | ||
| Date Completed | | Date Completed | ||
|- | |- | ||
| [[Latin Genealogical Word List]] | | [[Latin Genealogical Word List]] | ||
edits