Decatur County, Kansas Genealogy: Difference between revisions

Fixed table
(Added Cemetery Table)
(Fixed table)
Line 97: Line 97:
| bgcolor="#F0F0F0" | [http://www.worldcat.org/search?q=su%3Acemetery+Decatur+Kansas&qt=advanced&dblist=638 WorldCat]
| bgcolor="#F0F0F0" | [http://www.worldcat.org/search?q=su%3Acemetery+Decatur+Kansas&qt=advanced&dblist=638 WorldCat]
| bgcolor="#F0F0F0" | [https://billiongraves.com/search/results?year_range=5&action=search_cemetery&exact=true&country=United%20States&state=Kansas&county=Decatur&cemetery_name=a# Billion Graves]
| bgcolor="#F0F0F0" | [https://billiongraves.com/search/results?year_range=5&action=search_cemetery&exact=true&country=United%20States&state=Kansas&county=Decatur&cemetery_name=a# Billion Graves]
|-
| bgcolor="#F0F0F0" | [USGENWEBARCHIVES KSGenWeb Archives]
| bgcolor="#F0F0F0" |
| bgcolor="#F0F0F0" |
|-
|-
| bgcolor="#F0F0F0" | [http://www.usgwtombstones.org/kansas/decatur.htm Tombstone Project]
| bgcolor="#F0F0F0" | [http://www.usgwtombstones.org/kansas/decatur.htm Tombstone Project]
23,381

edits