1,075
edits
No edit summary |
Franciscgill (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
==== Populated Places ==== | ==== Populated Places ==== | ||
{| class="FCK__ShowTableBorders" cellspacing="1" cellpadding="1" width="710" align="left" border="0" | |||
|- | |||
| Avondale Heights | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195520&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Future+City&columns=*,0,0 Future City] | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195526&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Lone+Oak&columns=*,0,0 Lone Oak] | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195531&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Riverview&columns=*,0,0 Riverview] | |||
|- | |||
| Camelia | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195521&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Grahamville&columns=*,0,0 Grahamville] | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195527&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Massac&columns=*,0,0 Massac] | |||
| Rossington | |||
|- | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195518&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Cecil&columns=*,0,0 Cecil] | |||
| Hardmoney | |||
| Maxon | |||
| Rowlandtown | |||
|- | |||
| Chiles | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195522&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Heath&columns=*,0,0 Heath] | |||
| Maxon Crossing | |||
| Saint Johns | |||
|- | |||
| Cimota City | |||
| Hendron | |||
| Melber | |||
| Shady Grove | |||
|- | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195519&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Concord&columns=*,0,0 Concord] | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195523&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+High+Point&columns=*,0,0 High Point] | |||
| Oakdale | |||
| Stiles Crossing | |||
|- | |||
| Epperson | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195524&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Ingleside&columns=*,0,0 Ingleside] | |||
| Oaks | |||
| Tyler | |||
|- | |||
| Forest Hill | |||
| Krebs | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195528&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Paducah&columns=*,0,0 Paducah] | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195532&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+West+Paducah&columns=*,0,0 West Paducah] | |||
|- | |||
| Freemont | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195525&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Lamont&columns=*,0,0 Lamont] | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195529&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Ragland&columns=*,0,0 Ragland] | |||
| Woodlawn | |||
|- | |||
| Futrell | |||
| Littleville | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195530&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Reidland&columns=*,0,0 Reidland] | |||
| [http://www.familysearch.org/eng/library/fhlcatalog/supermainframeset.asp?display=localitydetails&subject=195533&subject_disp=Kentucky%2C+McCracken%2C+Woodville&columns=*,0,0 Woodville] | |||
|} | |||
==== Neighboring Counties ==== | ==== Neighboring Counties ==== | ||
edits