22,523
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 114: | Line 114: | ||
|- | |- | ||
| Tennessee | | Tennessee | ||
| [[FamilySearch Wiki:WikiProject Tennessee Cemetery Tables|Instructions]] | | [[FamilySearch Wiki:WikiProject Tennessee Cemetery Tables|Instructions]] | ||
| Intermediate | | Intermediate | ||
| Active | | Active | ||
| Line 122: | Line 122: | ||
| Intermediate | | Intermediate | ||
| Active | | Active | ||
|- | |||
| Alabama | |||
| [[FamilySearch Wiki:WikiProject Alabama Cemetery Tables|Instructions]] | |||
| Intermediate | |||
| Inactive | |||
|} | |} | ||
edits