3,949
edits
(t) |
HarrisonJB (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
| align="center" bgcolor="#ffcc99" | '''Defective''' | | align="center" bgcolor="#ffcc99" | '''Defective''' | ||
| align="center" width="7%" bgcolor="#ffcc99" | '''Indian'''<ref>Only for Indian schedules taken along with Federal population schedules. </ref> | | align="center" width="7%" bgcolor="#ffcc99" | '''Indian'''<ref>Only for Indian schedules taken along with Federal population schedules. </ref> | ||
|- | |||
| align="left" | '''1940''' Apr 1 | |||
| align="center" | Public release in 2012 | |||
| align="center" | - | |||
| align="center" | - | |||
| align="center" | - | |||
| align="center" | - | |||
| align="center" | - | |||
| align="center" | - | |||
| align="center" | - | |||
|- | |- | ||
| align="left" | '''1930''' Apr 1 | | align="left" | '''1930''' Apr 1 | ||
edits