Template:Luxembourg-sidebar: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 1: Line 1:
<div style="float: left; width: 24%">
<div style="float: left; width: 24%">
{| border="0" style="background: rgb(255,255,240)" class="FCK__ShowTableBorders"
{| border="0" class="FCK__ShowTableBorders" style="background: rgb(255,255,240)"
|-
|-
| align="center" style="font-family: verdana; background: rgb(238,238,238)" | '''News and Events'''
| align="center" style="font-family: verdana; background: rgb(238,238,238)" | '''Beginning Research'''
|-
|-
| align="left" style="background: rgb(249,243,253)" |  
| align="left" style="background: rgb(249,243,253)" |  
Line 60: Line 60:
*[[Luxembourg Taxation|Taxation]]
*[[Luxembourg Taxation|Taxation]]


|-
| align="center" style="font-family: verdana; background: rgb(238,238,238)" | '''Other Heading'''
|-
|-
| align="left" style="background: rgb(249,243,253)" |  
| align="left" style="background: rgb(249,243,253)" |  
Line 67: Line 65:


|}
|}
{{FacebookGRC badge
| layout = vertical
| link = https://www.facebook.com/groups/CentralEuropeGenealogyResearchCommunity
}}


{{Forum badge
{{Forum badge
7,129

edits