Interface administrators, smwadministrator, smwcurator, smweditor
82,369
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| width="650" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" align="left" | {| width="650" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" align="left" | ||
|- | |||
| bgcolor="#D1D7FB" | State | |||
| bgcolor="#D1D7FB" | Name | |||
| bgcolor="#D1D7FB" | Date Completed | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#dcfcfa" | Alabama | | bgcolor="#dcfcfa" | Alabama | ||
| bgcolor="#dcfcfa" | | | bgcolor="#dcfcfa" | ccsmith | ||
| bgcolor="#dcfcfa" | | | bgcolor="#dcfcfa" | <br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#FBCDFA" | Alaska | | bgcolor="#FBCDFA" | Alaska | ||