15,813
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
{| width="503" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | {| width="503" cellspacing="1" cellpadding="1" border="1" | ||
|- | |- | ||
! bgcolor="#ffffcc" align="center" | ! bgcolor="#ffffcc" align="center" colspan="7" scope="col" | '''DUNDEE PARISH (1645) Online Records''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffffcc" | <br> | | bgcolor="#ffffcc" | <br> | ||
| Line 119: | Line 119: | ||
| bgcolor="#ccffff" | <br> | | bgcolor="#ccffff" | <br> | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#ffffcc" | ''' | | bgcolor="#ffffcc" colspan="7" | '''[https://familysearch.org/learn/wiki/en/index.php?title=Dundee,_Angus,_Scotland&action=edit§ion=3 CHAPELSHADE CHURCH DUNDEE] Online Records''' | ||
| bgcolor="#ffcccc" | None | |- | ||
| bgcolor="#ffcccc" | | | bgcolor="#ffffcc" | | ||
| bgcolor="#ccffcc" | None | | bgcolor="#ffcccc" colspan="2" | '''''Baptisms''''' | ||
| bgcolor="#ccffcc" | | | bgcolor="#ccffcc" colspan="2" | '''''Marriages''''' | ||
| bgcolor="#ccffff" | None | | bgcolor="#ccffff" colspan="2" | '''''Burials''''' | ||
| bgcolor="#ccffff" | | |- | ||
| bgcolor="#ffffcc" | '''FS''' | |||
| bgcolor="#ffcccc" | None | |||
| bgcolor="#ffcccc" | | |||
| bgcolor="#ccffcc" | None | |||
| bgcolor="#ccffcc" | | |||
| bgcolor="#ccffff" | None | |||
| bgcolor="#ccffff" | | |||
|- | |||
| bgcolor="#ffffcc" | '''SCPL''' | |||
| bgcolor="#ffcccc" | None | |||
| bgcolor="#ffcccc" | | |||
| bgcolor="#ccffcc" | None | |||
| bgcolor="#ccffcc" | | |||
| bgcolor="#ccffff" | None | |||
| bgcolor="#ccffff" | | |||
|} | |} | ||
edits