Jump to content

United States Census: Difference between revisions

fix table
(move links)
(fix table)
Line 185: Line 185:
|-
|-
| valign="top" align="left" |  
| valign="top" align="left" |  
*[[Image:American Samoa flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:American Samoa|American Samoa]]  
*[[Image:American Samoa flag.png|border|22x20px]]  [[American Samoa Census|American Samoa]]  
*[[Image:District of Columbia flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:District of Columbia|District of Columbia]]
*[[Image:Cuba flag.png|border|22x20px]]  [[Cuba Census|Cuba]]


| valign="top" align="left" |  
| valign="top" align="left" |  
*[[Image:Guam flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:Guam|Guam]]  
*[[Image:Guam flag.png|border|22x20px]]  [[Guam Census|Guam]]  
*[[Image:Northern Mariana Islands flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:Northern Mariana Islands|Northern Mariana Islands]]
*[[Image:Panama canal zone flag.png|border|22x20px]]  [[Panama Canal Zone Census|Panama Canal Zone]]
*[[Image:Philippines flag.png|border|22x20px]]  [[Philippines Census|Philippines]]


| valign="top" align="left" |  
| valign="top" align="left" |  
*[[Image:Puerto Rico flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:Puerto Rico|Puerto Rico]]  
*[[Image:Puerto Rico flag.png|border|22x20px]]  [[Puerto Rico Census|Puerto Rico]]  
*[[Image:Virgin Islands flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:Virgin Islands|Virgin Islands]]
*[[Image:Virgin Islands flag.png|border|22x20px]]  [[Virgin Islands Census|Virgin Islands]]
 
|}
 
{| class="FCK__ShowTableBorders" width="99%" border="0"
|-
| valign="top" align="left" |
*[[Image:Cuba flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:Cuba|Cuba]]
*[[Image:Marshall Islands flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:Marshall Islands|Marshall Islands]]
 
| valign="top" align="left" |
*[[Image:Micronesia, Federated States of, flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:Micronesia, Federated States of|Micronesia]]
*[[Image:Palau flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:Palau|Palau]]
 
| valign="top" align="left" |
*[[Image:Panama canal zone flag.png|border|22x20px]]  [[Panama Canal Zone|Panama Canal Zone]]
*[[Image:Philippines flag.png|border|22x20px]]  [[Portal:Philippines|Philippines]]


|}
|}
73,385

edits