Jump to content

Angus, Scotland Genealogy: Difference between revisions

m
no edit summary
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 199: Line 199:
| [[Kettins, Angus, Scotland|Kettins]]  
| [[Kettins, Angus, Scotland|Kettins]]  
| 294
| 294
|-
| [[Kingoldrum, Angus, Scotland|Kingoldrum]]
| 295 
|-
|-
| [[Kingoldrum, Angus, Scotland|Kingoldrum]]  
| [[Kingoldrum, Angus, Scotland|Kingoldrum]]  
10,814

edits