Ontario Land and Property: Difference between revisions

populate table
(populate table)
(populate table)
Line 121: Line 121:
| bgcolor="#00ffff" | 1832577<br>
| bgcolor="#00ffff" | 1832577<br>
|-
|-
| bgcolor="#00ffff" | Hutchinson, Mary (Losee)<br>  
| bgcolor="#00ffff" | Hutchinson, Mary L.<br>  
| bgcolor="#00ffff" | Kerr, Alexander<br>  
| bgcolor="#00ffff" | Kerr, Alexander<br>  
| bgcolor="#00ffff" | 1832594<br>
| bgcolor="#00ffff" | 1832594<br>
Line 153: Line 153:
| bgcolor="#00ffff" | 1851067<br>
| bgcolor="#00ffff" | 1851067<br>
|-
|-
| bgcolor="#00ffff" | Quarteer, Joseph Sans<br>  
| bgcolor="#00ffff" | Quarteer, Joseph S.<br>  
| bgcolor="#00ffff" | Rosea, John<br>  
| bgcolor="#00ffff" | Rosea, John<br>  
| bgcolor="#00ffff" | 1851068<br>
| bgcolor="#00ffff" | 1851068<br>
Line 169: Line 169:
| bgcolor="#00ffff" | 1851133<br>
| bgcolor="#00ffff" | 1851133<br>
|-
|-
| bgcolor="#00ffff" | <br>  
| bgcolor="#00ffff" | Tablock, Samuel<br>  
| bgcolor="#00ffff" | <br>  
| bgcolor="#00ffff" | Van Koughnet, P.<br>  
| bgcolor="#00ffff" | <br>
| bgcolor="#00ffff" | 1851134<br>
|-
| bgcolor="#00ffff" | <br>
| bgcolor="#00ffff" | <br>
| bgcolor="#00ffff" | <br>
|-
|-
| bgcolor="#00ffff" | <br>  
| bgcolor="#00ffff" | Van Koughnet, P.<br>  
| bgcolor="#00ffff" | <br>  
| bgcolor="#00ffff" | Welbanks, David<br>  
| bgcolor="#00ffff" | <br>
| bgcolor="#00ffff" | 1851135<br>
|-
|-
| bgcolor="#00ffff" | <br>  
| bgcolor="#00ffff" | Welbanks, David<br>  
| bgcolor="#00ffff" | <br>  
| bgcolor="#00ffff" | Wright, William<br>  
| bgcolor="#00ffff" | <br>
| bgcolor="#00ffff" | 1851297 <br>
|-
|-
| bgcolor="#00ffff" | <br>  
| bgcolor="#00ffff" | Wright, William<br>  
| bgcolor="#00ffff" | <br>  
| bgcolor="#00ffff" | Zwicky, Baltazar<br>  
| bgcolor="#00ffff" | <br>
| bgcolor="#00ffff" | 1851298<br>
|}
|}


73,385

edits