83,402
edits
| Line 56: | Line 56: | ||
| English | | English | ||
| Polish | | Polish | ||
|- | |||
| age | |||
| doba starosti, vijek | |||
|- | |- | ||
| birth | | birth | ||
| | | rodjenje, rodenje, rodeni | ||
|- | |||
| bride | |||
| mlada, nevjesta, nevesta, mladenka | |||
|- | |- | ||
| burial | | burial/funeral | ||
| | | pogreb | ||
|- | |- | ||
| Catholic | | Catholic | ||
edits