11,336
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 706: | Line 706: | ||
| Kinne | | Kinne | ||
| Skaraborg | | Skaraborg | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Kinnekulle | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| see Forshem | | see Forshem | ||
| <br> | | <br> | ||
| Line 724: | Line 729: | ||
| Kinda | | Kinda | ||
| Östergötland | | Östergötland | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Kista | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| see Stockholm | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 741: | Line 752: | ||
| <br> | | <br> | ||
| see Hemmesdynge | | see Hemmesdynge | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Klara | |||
| <br> | |||
| <br> | |||
| see Stockholm | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 750: | Line 767: | ||
|- | |- | ||
| Klinte | | Klinte | ||
| | | Gotlands Södra | ||
| Gotland | | Gotland | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Klippan | | Klippan | ||
| | | Södra Åsbo | ||
| Kristianstad | | Kristianstad | ||
| | | see Västra Sönnarslöv | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 769: | Line 786: | ||
| <br> | | <br> | ||
| see Eskilstuna City | | see Eskilstuna City | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Kläckeberga | |||
| Norra Möre | |||
| Kalmar | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Klädesholmen | |||
| Tjörn | |||
| Göteborg och Bohus | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 779: | Line 806: | ||
| Berg | | Berg | ||
| Jämtland | | Jämtland | ||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 817: | Line 829: | ||
| Stockholm | | Stockholm | ||
| after 1971 see Uppsala län | | after 1971 see Uppsala län | ||
| <br> | |||
|- | |||
| Knäred | |||
| Hök | |||
| Halland | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Knästorp | |||
| Bara | |||
| Malmöhus | |||
| <br> | |||
|- | |||
| Knätte | |||
| Redväg | |||
| Älvsborg | |||
| <br> | | <br> | ||
|- | |- | ||
edits