Swedish Parishes I-R: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 456: Line 456:
| <br>
| <br>
|-
|-
| Karl
| Karl  
| <br>
| <br>
| <br>
| <br>
| see Kung Karl
| see Kung Karl  
| <br>
| <br>
|-
|-
Line 477: Line 477:
| Torneå  
| Torneå  
| Norrbotten  
| Norrbotten  
| <br>
|-
| Karl Johan
| <br>
| <br>
| see Göteborg
| <br>
| <br>
|-
|-
11,336

edits