2,698
edits
m (Text replace - "RTENOTITLE" to "go to") |
No edit summary |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |||
| colspan="8" | NOTE: An alphabetized list of 1807 voters is at 942.74 X3pk | |||
|- | |- | ||
| colspan="8" | SEE ALSO: AMPLEFORTH BIRDFORTH | | colspan="8" | SEE ALSO: AMPLEFORTH BIRDFORTH | ||
edits