2,134
edits
(add Abrau) |
(add kamin) |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
| Gersdorf/<br>Görsdorf | | Gersdorf/<br>Görsdorf | ||
| Jakobsdorf | | Jakobsdorf | ||
|- | |||
| Camin<br>Kamin | |||
| Flatow<br>Flatau | |||
| 89-430 Kamień<br>Krajeński | |||
| [http://maps.google.com/?q=53.54,+17.52+(Kamin)&iwloc=A&hl=en E 17°52' N 53°54'] | |||
| Kamin | |||
| Kamin<br>Wordel | |||
|- | |- | ||
| Damerau | | Damerau | ||
| Flatau | | Flatow<br>Flatau | ||
| 89-430 Dąbrówka | | 89-430 Dąbrówka | ||
| [http://maps.google.com/?q=53.58,+17.62+(Damerau)&iwloc=A&hl=en E 17°62' N 53°58'] | | [http://maps.google.com/?q=53.58,+17.62+(Damerau)&iwloc=A&hl=en E 17°62' N 53°58'] | ||
| Line 103: | Line 110: | ||
| Gersdorf/<br>Görsdorf | | Gersdorf/<br>Görsdorf | ||
| Jakobsdorf | | Jakobsdorf | ||
|- | |||
| Kamin<br>Camin | |||
| Flatow<br>Flatau | |||
| 89-430 Kamień<br>Krajeński | |||
| [http://maps.google.com/?q=53.54,+17.52+(Kamin)&iwloc=A&hl=en E 17°52' N 53°54'] | |||
| Kamin | |||
| Kamin<br>Wordel | |||
|- | |- | ||
| Lichnow | | Lichnow | ||
edits