Wales Missing Census Records: Difference between revisions

Shordley 1841
No edit summary
(Shordley 1841)
Line 473: Line 473:
| align="left" |  
| align="left" |  
|-
|-
| align="left" | Morton Anglicorum
| align="left" | Morton Anglicorum  
| align="left" | Ruabon
| align="left" | Ruabon  
| align="left" | Denbighshire
| align="left" | Denbighshire  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
Line 548: Line 548:
| align="left" | Bangor is y Coed  
| align="left" | Bangor is y Coed  
| align="left" | Denbighshire  
| align="left" | Denbighshire  
| align="left" |
| align="left" |
|-
| align="left" | Shordley
| align="left" | Hope
| align="left" | Flintshire
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
Approver, Moderator, Reviewer, editor, pagecreator, pagedeleter, Administrators
5,539

edits