Template:Hong Kong-sidebar: Difference between revisions

t
(t)
(t)
Line 1: Line 1:
<div style="width: 24%; float: left">
<div style="width: 24%; float: left">
{| border="0" style="background: rgb(255,255,240)" class="FCK__ShowTableBorders"
{| border="0" class="FCK__ShowTableBorders" style="background: rgb(255,255,240)"
|-
|-
| align="center" style="font-family: verdana; background: rgb(238,238,238)" | '''News and Events'''
| align="center" style="font-family: verdana; background: rgb(238,238,238)" | '''News and Events'''
Line 49: Line 49:


|-
|-
| align="center" style="font-family: verdana; background: rgb(238,238,238)" | '''Other Topic'''
|-
| align="left" style="background: rgb(249,243,253)" |
*(Bullet)
<br>
|}
|}


Approver, Batcheditor, Moderator, Patroller, Protector, Reviewer, Bots, Bureaucrats, editor, Interface administrators, pagecreator, pagedeleter, Page Ownership admin, Push subscription managers, smwadministrator, smwcurator, smweditor, Suppressors, Administrators, Upload Wizard campaign editors, Widget editors
795,753

edits