3,662
edits
No edit summary |
(Added list of country courts.) |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
<br> | <br> | ||
<br> | {| cellspacing="1" cellpadding="1" border="0" style="width: 539px; height: 207px;" | ||
|- | |||
| Bath and Wells<br> | |||
| Durham<br> | |||
| Lichfield <br> | |||
| Rochester<br> | |||
|- | |||
| Bristol<br> | |||
| Ely<br> | |||
| Lincoln<br> | |||
| Salisbury<br> | |||
|- | |||
| Canterbury<br> | |||
| Exeter<br> | |||
| London<br> | |||
| Worcester<br> | |||
|- | |||
| Carlisle<br> | |||
| Gloucester<br> | |||
| Norwich<br> | |||
| Winchester<br> | |||
|- | |||
| Chester | |||
| Hereford<br> | |||
| Oxford<br> | |||
| York<br> | |||
|- | |||
| Chichester<br> | |||
| Leicester<br> | |||
| Peterborough<br> | |||
| <br> | |||
|} | |||
== Information In the Records<br> == | == Information In the Records<br> == | ||
edits