2,698
edits
m (merged cells on three rows for Elder Glew) |
No edit summary |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
{| width="100%" cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" align="center" | {| width="100%" cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" align="center" | ||
|- | |- | ||
! width="27% | ! width="27%" style="background: rgb(255, 222, 173); moz-background-clip: -moz-initial; moz-background-origin: -moz-initial; moz-background-inline-policy: -moz-initial;" colspan="2" | | ||
! width="9% | ! width="9%" style="background: rgb(255, 222, 173); moz-background-clip: -moz-initial; moz-background-origin: -moz-initial; moz-background-inline-policy: -moz-initial;" colspan="6" | Census indexes at the Family History Library | ||
|- | |- | ||
! width="27%" style="background: rgb(255, 222, 173); moz-background-clip: -moz-initial; moz-background-origin: -moz-initial; moz-background-inline-policy: -moz-initial; | ! width="27%" class="wikitable sortable" style="background: rgb(255, 222, 173); moz-background-clip: -moz-initial; moz-background-origin: -moz-initial; moz-background-inline-policy: -moz-initial;" | PLACE | ||
! width="19%" style="background: rgb(255, 222, 173); moz-background-clip: -moz-initial; moz-background-origin: -moz-initial; moz-background-inline-policy: -moz-initial;" | PARISH | ! width="19%" style="background: rgb(255, 222, 173); moz-background-clip: -moz-initial; moz-background-origin: -moz-initial; moz-background-inline-policy: -moz-initial;" | PARISH | ||
! width="9%" style="background: rgb(255, 222, 173); moz-background-clip: -moz-initial; moz-background-origin: -moz-initial; moz-background-inline-policy: -moz-initial;" | 1841 | ! width="9%" style="background: rgb(255, 222, 173); moz-background-clip: -moz-initial; moz-background-origin: -moz-initial; moz-background-inline-policy: -moz-initial;" | 1841 | ||
| Line 293: | Line 293: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | | | bgcolor="#ffefd5" | | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | . | | colspan="8" | SEE ALSO: ST. LEONARD SHOREDITCH<br> | ||
|- | |- | ||
| HORNSEY | | HORNSEY | ||
| Line 313: | Line 313: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | | | bgcolor="#ffefd5" | | ||
|- | |- | ||
| | | NEW TOWN | ||
| | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | 6036645 | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
|- | |||
| OLD TOWN | |||
| | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | 6036646 | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
| | |||
| bgcolor="#ffefd5" | | |||
|- | |- | ||
| colspan="8" | . | | colspan="8" | SEE ALSO: ST. LEONARD SHOREDITCH | ||
|} | |} | ||
edits