3,602
edits
Jamestanner (talk | contribs) (Edited Text) |
Jamestanner (talk | contribs) (Added infobox) |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
{{Wikipedia|Ferron, Utah}} | {{Wikipedia|Ferron, Utah}} | ||
{| style="background:transparent;" | |||
|- | |||
| <pre>{{Infobox U.S. Town | |||
| seal = | |||
| seal size = | |||
| town = Ferron, Utah | |||
| town_map = | |||
| county = | |||
| county_map = | |||
| state = | |||
| latd = | |||
| longd = | |||
| founded title = | |||
| founded year = | |||
| founded date = | |||
| motto = | |||
| seat = | |||
| seat wl = | |||
| building image = | |||
| building image size = | |||
| building address = | |||
| web = | |||
| named for = | |||
| named for image = | |||
| named for image size = | |||
| flag = | |||
| flag size = | |||
| logo = | |||
| logo size = | |||
| ex image = | |||
| ex image size = | |||
| ex image cap = | |||
| footnotes = | |||
}} | |||
</pre> | |||
|} | |||
== History == | == History == | ||
edits