Jump to content

Wales Missing Census Records: Difference between revisions

St Clears 1861
(Shordley 1841)
(St Clears 1861)
Line 551: Line 551:
| align="left" |  
| align="left" |  
|-
|-
| align="left" | Shordley
| align="left" | Shordley  
| align="left" | Hope
| align="left" | Hope  
| align="left" | Flintshire
| align="left" | Flintshire  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
Line 1,176: Line 1,176:
| Machen  
| Machen  
| Glamorgan  
| Glamorgan  
|
|
|-
| St Clears
| St Clears
| Carmarthenshire
|  
|  
|  
|  
Approver, Moderator, Reviewer, editor, pagecreator, pagedeleter, Administrators
5,539

edits