Wales Missing Census Records: Difference between revisions

no edit summary
(Rhydygwern 1861)
No edit summary
Line 467: Line 467:
| align="left" |  
| align="left" |  
|-
|-
| align="left" | Moreton Above  
| align="left" | Morton Above  
| align="left" | Ruabon  
| align="left" | Ruabon  
| align="left" | Denbighshire  
| align="left" | Denbighshire  
Line 473: Line 473:
| align="left" |  
| align="left" |  
|-
|-
| align="left" | Moreton Below  
| align="left" | Morton Anglicorum
| align="left" | Ruabon
| align="left" | Denbighshire
| align="left" |
| align="left" |
|-
| align="left" | Morton Below  
| align="left" | Ruabon  
| align="left" | Ruabon  
| align="left" | Denbighshire  
| align="left" | Denbighshire  
Line 515: Line 521:
| align="left" |  
| align="left" |  
|-
|-
| align="left" | Rhos Y Medre
| align="left" | Rhos Y Medre  
| align="left" | Ruabon
| align="left" | Ruabon  
| align="left" | Denbighshire
| align="left" | Denbighshire  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
Line 1,161: Line 1,167:
|  
|  
|-
|-
| Rhydgwern
| Rhydgwern  
| Machen
| Machen  
| Glamorgan
| Glamorgan  
|  
|  
|  
|  
Approver, Moderator, Reviewer, editor, pagecreator, pagedeleter, Administrators
5,539

edits