Approver, Moderator, Reviewer, editor, pagecreator, pagedeleter, Administrators
5,539
edits
WilliamsDa (talk | contribs) (Rhanberfedd 1841) |
WilliamsDa (talk | contribs) (Rhydygwern 1861) |
||
| Line 509: | Line 509: | ||
| align="left" | | | align="left" | | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Rhanberfedd | | align="left" | Rhanberfedd | ||
| align="left" | Hope | | align="left" | Hope | ||
| align="left" | Flintshire | | align="left" | Flintshire | ||
| align="left" | | |||
| align="left" | | |||
|- | |||
| align="left" | Rhos Y Medre | |||
| align="left" | Ruabon | |||
| align="left" | Denbighshire | |||
| align="left" | | | align="left" | | ||
| align="left" | | | align="left" | | ||
| Line 1,152: | Line 1,158: | ||
| Llangollen | | Llangollen | ||
| Denbighshire | | Denbighshire | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Rhydgwern | |||
| Machen | |||
| Glamorgan | |||
| | | | ||
| | | | ||
edits