Wales Missing Census Records: Difference between revisions

Rhydygwern 1861
(Rhanberfedd 1841)
(Rhydygwern 1861)
Line 509: Line 509:
| align="left" |  
| align="left" |  
|-
|-
| align="left" | Rhanberfedd
| align="left" | Rhanberfedd  
| align="left" | Hope
| align="left" | Hope  
| align="left" | Flintshire
| align="left" | Flintshire  
| align="left" |
| align="left" |
|-
| align="left" | Rhos Y Medre
| align="left" | Ruabon
| align="left" | Denbighshire
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
| align="left" |  
Line 1,152: Line 1,158:
| Llangollen  
| Llangollen  
| Denbighshire  
| Denbighshire  
|
|
|-
| Rhydgwern
| Machen
| Glamorgan
|  
|  
|  
|  
Approver, Moderator, Reviewer, editor, pagecreator, pagedeleter, Administrators
5,539

edits