2,727
edits
No edit summary |
(added periods to empty cells so that the cell borders will show) |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
! style="background: papayawhip; moz-background-clip: -moz-initial; moz-background-origin: -moz-initial; moz-background-inline-policy: -moz-initial" width="9%" | 1901 | ! style="background: papayawhip; moz-background-clip: -moz-initial; moz-background-origin: -moz-initial; moz-background-inline-policy: -moz-initial" width="9%" | 1901 | ||
|- | |- | ||
| DALWOOD | | DALWOOD | ||
| Stockland | | Stockland | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 10" | x22i | ||
No. 10" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | DAMEREL SEE: SYDENHAM-DAMEREL, MILTON-DAMEREL and STOKE-DAMEREL | | colspan="8" | DAMEREL SEE: SYDENHAM-DAMEREL, MILTON-DAMEREL and STOKE-DAMEREL | ||
|- | |- | ||
| DARTINGTON | | DARTINGTON | ||
| Dartington | | Dartington | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 28" | x22i | ||
No. 28" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DARTMOUTH-IN-TOWNSTALL | | DARTMOUTH-IN-TOWNSTALL | ||
| Dartmouth | | Dartmouth | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 29" | x22i | ||
No. 29" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DARTMOUTH | | DARTMOUTH | ||
| Dartmouth St. Petrox | | Dartmouth St. Petrox | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 29" | x22i | ||
No. 29" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DARTMOUTH | | DARTMOUTH | ||
| Dartmouth St. Saviour | | Dartmouth St. Saviour | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 29" | x22i | ||
No. 29" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DAWLISH | | DAWLISH | ||
| Dawlish | | Dawlish | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 34" | x22i | ||
No. 34" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DEAN PRIOR | | DEAN PRIOR | ||
| Dean Prior | | Dean Prior | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 28" | x22i | ||
No. 28" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DENBURY | | DENBURY | ||
| Denbury | | Denbury | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 22" | x22i | ||
No. 22" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DEVONPORT | | DEVONPORT | ||
| Stoke-Damerel | | Stoke-Damerel | ||
| | | . | ||
| "942.35/S2 | | "942.35/S2 | ||
X22s pt. 1 & | X22s | ||
pt. 1 & 2" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DIPTFORD | | DIPTFORD | ||
| Diptford | | Diptford | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 28" | x22i | ||
No. 28" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DITTISHAM | | DITTISHAM | ||
| Dittisham | | Dittisham | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 29" | x22i | ||
No. 29" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DODBROOKE | | DODBROOKE | ||
| Dodbrooke | | Dodbrooke | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 13" | x22i | ||
No. 13" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DODDISCOMBSLEIGH | | DODDISCOMBSLEIGH | ||
| Doddiscombsleigh | | Doddiscombsleigh | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 21" | x22i | ||
No. 21" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DOLTON | | DOLTON | ||
| Dolton | | Dolton | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 14" | x22i | ||
No. 14" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DOTTON/DONITON | | DOTTON/DONITON | ||
| Dotton/Doniton | | Dotton/Doniton | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 23" | x22i | ||
No. 23" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DOWLAND | | DOWLAND | ||
| Dowland | | Dowland | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 14" | x22i | ||
No. 14" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | DOWN See: EAST DOWN and WEST DOWN | | colspan="8" | DOWN See: EAST DOWN and WEST DOWN | ||
|- | |- | ||
| DOWN-ST. MARY | | DOWN-ST. MARY | ||
| Down-St. Mary | | Down-St. Mary | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 33" | x22i | ||
No. 33" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DREWSTEIGNTON | | DREWSTEIGNTON | ||
| Drewsteignton | | Drewsteignton | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 26" | x22i | ||
No. 26" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DUNCHIDEOCK | | DUNCHIDEOCK | ||
| Dunchideock | | Dunchideock | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 21" | x22i | ||
No. 21" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DUNKESWELL | | DUNKESWELL | ||
| Dunkeswell | | Dunkeswell | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 11" | x22i | ||
No. 11" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DUNSFORD | | DUNSFORD | ||
| Dunsford | | Dunsford | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 21" | x22i | ||
No. 21" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| DUNTERTON | | DUNTERTON | ||
| Dunterton | | Dunterton | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 20" | x22i | ||
No. 20" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST ALLINGTON | | EAST ALLINGTON | ||
| East Allington | | East Allington | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 13" | x22i | ||
No. 13" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST ANSTEY | | EAST ANSTEY | ||
| East Anstey | | East Anstey | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 1" | x22i | ||
No. 1" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST BUCKLAND | | EAST BUCKLAND | ||
| East Buckland | | East Buckland | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 1" | x22i | ||
No. 1" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST BUDLEIGH | | EAST BUDLEIGH | ||
| East Budleigh | | East Budleigh | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 23" | x22i | ||
No. 23" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST DOWN | | EAST DOWN | ||
| East Down | | East Down | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 15" | x22i | ||
No. 15" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST OGWELL | | EAST OGWELL | ||
| East Ogwell | | East Ogwell | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 22" | x22i | ||
No. 22" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST PORTLEMOUTH | | EAST PORTLEMOUTH | ||
| East Portlemouth | | East Portlemouth | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 30" | x22i | ||
No. 30" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST PUTFORD | | EAST PUTFORD | ||
| East Putford | | East Putford | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 2" | x22i | ||
No. 2" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST STONEHOUSE | | EAST STONEHOUSE | ||
| East Stonehouse | | East Stonehouse | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 4" | x22i | ||
No. 4" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST TEIGNMOUTH | | EAST TEIGNMOUTH | ||
| East Teignmouth | | East Teignmouth | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 34" | x22i | ||
No. 34" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EAST WORLINGTON | | EAST WORLINGTON | ||
| East Worlington | | East Worlington | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 1" | x22i | ||
No. 1" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EGG-BUCKLAND | | EGG-BUCKLAND | ||
| Egg-Buckland | | Egg-Buckland | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 17" | x22i | ||
No. 17" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EGGESFORD | | EGGESFORD | ||
| Eggesford | | Eggesford | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 33" | x22i | ||
No. 33" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | ENGLISH SEE: STOCKLEIGH-ENGLISH | | colspan="8" | ENGLISH SEE: STOCKLEIGH-ENGLISH | ||
|- | |- | ||
| ERMINGTON | | ERMINGTON | ||
| Ermington | | Ermington | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 17" | x22i | ||
No. 17" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EXBOURNE | | EXBOURNE | ||
| Exbourne | | Exbourne | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 26" | x22i | ||
No. 26" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | EXE SEE: NETHER EXE | | colspan="8" | EXE SEE: NETHER EXE | ||
|- | |- | ||
| EXETER, | | EXETER, | ||
| Exeter | | Exeter | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 12" | x22i | ||
No. 12" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| All Hallows, Goldsmith St.; On The Wall | | All Hallows, Goldsmith St.; On The Wall | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Bedford Precinct | | Bedford Precinct | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Bradninch Prect. | | Bradninch Prect. | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. David | | St. David | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. Edmund | | St. Edmund | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. George | | St. George | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. John | | St. John | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. Kerrian | | St. Kerrian | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. Lawrence | | St. Lawrence | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. Mary Arches | | St. Mary Arches | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. Mary Steps | | St. Mary Steps | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. Olave | | St. Olave | ||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | St. Pancras | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| . | |||
| . | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. | | St. Paul | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. | | St. Petrock | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. | | St. Stephen | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | Devon County Prison | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | EXETER, | ||
| | | Precinct of the Cathedral Close | ||
| | | . | ||
| | | "942.35 | ||
| | x22i | ||
| | No. 16" | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| . | |||
| . | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. Martin | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | Holy Trinity | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | Devon & Exeter Hospital | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | St. Mary Major | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. Mary Major | | St. Mary Major, Palace Street | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| St. | | St. Sidwell, including Workhouse | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | EXETER, ALL HALLOWS WALL | ||
| | | Exeter, All Hallows Wall | ||
| | | . | ||
| | | "942 | ||
| | X22is | ||
| | vol. 2" | ||
| | | "942 | ||
| | X22is | ||
vol. 2" | |||
| "942 | |||
X22is | |||
vol. 2" | |||
| . | |||
| . | |||
|- | |- | ||
| EXETER | | EXETER ALL HALLOWS, GOLDSMITH STREET | ||
| Exeter | | Exeter All Hallows, Goldsmith Street | ||
| | | . | ||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EXETER | | EXETER, HOLY TRINITY, DEVON & EXETER HOSPITAL | ||
| | | Holy Trinity | ||
| | | . | ||
| "942 | | "942.35 | ||
x22i | |||
No. 16" | |||
| | | . | ||
| . | |||
| . | |||
| | | . | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| EXETER | | EXETER ST. LAWRENCE | ||
| | | Exeter St. Lawrence | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. | x22i | ||
No. 25" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
|- | |- | ||
| EXETER, ST. MARTIN | | EXETER, ST. MARTIN | ||
| Exeter, St. Martin | | Exeter, St. Martin | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 16 ALSO: 942 X22is vol. 2" | x22i | ||
No. 16 | |||
| "942 | ALSO: | ||
X22is vol. 2" | 942 | ||
X22is | |||
| "942 | vol. 2" | ||
X22is vol. 2" | | "942 | ||
X22is | |||
| | vol. 2" | ||
| | | "942 | ||
X22is | |||
vol. 2" | |||
| . | |||
| . | |||
|- | |- | ||
| EXETER, ST. MARY MAJOR & | | EXETER, ST. MARY MAJOR & PALACE STREET | ||
| St. Mary Major | | St. Mary Major | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 16" | x22i | ||
No. 16" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EXETER, ST. PANCRAS | | EXETER, ST. PANCRAS | ||
| Exeter, St. Pancras | | Exeter, St. Pancras | ||
| | | . | ||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EXETER, ST. PETROCK | | EXETER, ST. PETROCK | ||
| Exeter, St. Petrock | | Exeter, St. Petrock | ||
| | | . | ||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| EXETER, ST. SIDWELL (incl. WORKHOUSE) | | EXETER, ST. SIDWELL (incl. WORKHOUSE) | ||
| Exeter, St. Sidwell | | Exeter, St. Sidwell | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 16 ALSO: 942 X22is vol. 1" | x22i | ||
No. 16 | |||
| | ALSO: | ||
| | 942 | ||
| | X22is | ||
| | vol. 1" | ||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
|- | |- | ||
| EXETER, PRECINCT OF THE CATHEDRAL CLOSE | | EXETER, PRECINCT OF THE CATHEDRAL CLOSE | ||
| Cathedral Close | | Cathedral Close | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 16" | x22i | ||
No. 16" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| "EXETER, PRECINCT | | "EXETER, PRECINCT | ||
OF THE CATHEDRAL CLOSE OF ST. PETER" | OF THE CATHEDRAL CLOSE | ||
OF ST. PETER" | |||
| Exeter, The Precinct of the Close | | Exeter, The Precinct of the Close | ||
| | | . | ||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| "942 | | "942 | ||
X22is vol. 2" | X22is | ||
vol. 2" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |||
| EXETER ST. THOMAS incl. DEVON CO. ASYLUM | |||
| Exeter St. Thomas | |||
| . | |||
| "942.35 | |||
x22i | |||
No. 21" | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
| . | |||
|- | |- | ||
| EXMOOR | | EXMOOR | ||
| Exmoor | | Exmoor | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 24" | x22i | ||
No. 24" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| FARRINGDON | | FARRINGDON | ||
| Farringdon | | Farringdon | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 23" | x22i | ||
No. 23" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| FARWAY | | FARWAY | ||
| Farway | | Farway | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 11" | x22i | ||
No. 11" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| FENITON | | FENITON | ||
| Feniton | | Feniton | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 9" | x22i | ||
No. 9" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | FERRERS SEE: NEWTON-FERRERS and CHURSTON-FERRERS | | colspan="8" | FERRERS SEE: NEWTON-FERRERS and CHURSTON-FERRERS | ||
|- | |- | ||
| FILLEIGH | | FILLEIGH | ||
| Filleigh | | Filleigh | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 1" | x22i | ||
No. 1" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | SEE ALSO: BUCKLAND-FILLEIGH | | colspan="8" | SEE ALSO: BUCKLAND-FILLEIGH | ||
| Line 913: | Line 939: | ||
| colspan="8" | FOLIOTT SEE: TAMERTON-FOLIOTT | | colspan="8" | FOLIOTT SEE: TAMERTON-FOLIOTT | ||
|- | |- | ||
| FREMINGTON | | FREMINGTON | ||
| Fremington | | Fremington | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 15" | x22i | ||
No. 15" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|- | |- | ||
| FRITHELSTOCK | | FRITHELSTOCK | ||
| Frithelstock | | Frithelstock | ||
| | | . | ||
| "942.35 | | "942.35 | ||
x22i No. 14" | x22i | ||
No. 14" | |||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
| | | . | ||
|} | |} | ||
edits