318,531
edits
(Created page with "{{breadcrumb | link1=Angola | link2= | link3= | link4= | link5=Social Life & Customs }}{{Angola-sidebar}} ==Publicatio...") |
m (→Publications) |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
==Publications== | ==Publications== | ||
{| class="wikitable sortable" | |||
! Topic !! Time period !! Resource !! Locations Covered | |||
|- | |||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | |||
|- | |||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | |||
|- | |||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | |||
|- | |||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | |||
|- | |||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | |||
|- | |||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | |||
|- | |||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | |||
|- | |||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | |||
|- | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Angola]] [[Category:Social Life and Customs]] | [[Category:Angola]] [[Category:Social Life and Customs]] | ||
edits