Jump to content

Armenian Genealogical Word List: Difference between revisions

→‎Հ: added Հռոմեական կաթոլիկ
(→‎Հ: added Հռոմեական կաթոլիկ)
Line 897: Line 897:
| հպատակություն
| հպատակություն
| citizenship
| citizenship
|-
| Հռոմեական կաթոլիկ
| Roman Catholic
|-
|-
| հուլիս
| հուլիս
2,603

edits