Swedish Parish Pages E: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 52: Line 52:
|-
|-
| Ekeskog  
| Ekeskog  
|Eknaberga
| Ekshärad  
| Ekshärad  
| Eksjö Landsförsamling  
| Eksjö Landsförsamling  
| Eksjö Stadsförsamling  
| Eksjö Stadsförsamling  
|-
| Eksta
| Eksta
|-
| Eldsberga  
| Eldsberga  
| Elin
| Eling  
| Eling  
| Elinghem
|-
| Eljaröd  
| Eljaröd  
| Elleholm  
| Elleholm  
| Elmhult
| Elofsremma
| Elovsbacka
| Elvsåker
|-
|-
| Elvsåker
| Emmaboda  
| Emmaboda  
| Emmislöv  
| Emmislöv  
| Emtervik
| Enbacka
| Endre  
| Endre  
|-
| Eneby (Kinda Härad)
| Eneby (Bråbo Härad)
| [[Stockholm: Engelbrekt|Engelbrekt]]
| [[Stockholm: Engelbrekt|Engelbrekt]]
| [[Göteborg: Engelska (Church of England) parish, Sweden|Engelska (Göteborg Church of | England)]]
| Engelsk – Episkopala
|-
|-
| [[Göteborg: Engelska (Church of England) parish, Sweden|Engelska (Göteborg Church of | England)]]
| Enhörna  
| Enhörna  
| Enkhuset
| Enköping  
| Enköping  
| Enköpings-Näs  
| Enköpings-Näs  
Line 82: Line 94:
|-
|-
| Enåsa  
| Enåsa  
| Erik
| Eriksberg  
| Eriksberg  
| Eriksfält  
| Eriksfält  
| Erikstad  
| Erikstad  
|-
| Eringsboda
| Eringsboda
|-
| Erska  
| Erska  
| Erstavik  
| Erstavik  
| Ervalla  
| Ervalla  
| Esarp  
| Esarp  
|-
| Eskelhem
| Eskelhem
|-
| Eskilstorp  
| Eskilstorp  
| [[Eskilstuna: Fors parish, Sweden|Eskilstuna: Fors]]  
| [[Eskilstuna: Fors parish, Sweden|Eskilstuna: Fors]]  
| [[Eskilstuna: Fristaden parish, Sweden|Eskilstuna: Fristaden]]  
| [[Eskilstuna: Fristaden parish, Sweden|Eskilstuna: Fristaden]]  
| [[Eskilstuna: Karl Gustafs stad parish, Sweden|Eskilstuna: Karl Gustafs stad]]  
| [[Eskilstuna: Karl Gustafs stad parish, Sweden|Eskilstuna: Karl Gustafs stad]]  
|-
| [[Eskilstuna: Kloster parish, Sweden|Eskilstuna: Kloster]]
| [[Eskilstuna: Kloster parish, Sweden|Eskilstuna: Kloster]]
|-
| [[Eskilstuna: L.D.S. Congregation, Sweden|Eskilstuna: L.D.S. Congre- gation]]  
| [[Eskilstuna: L.D.S. Congregation, Sweden|Eskilstuna: L.D.S. Congre- gation]]  
| [[Eskilstuna: Nya och Gamla staden parish, Sweden|Eskilstuna: Nya och Gamla staden]]  
| [[Eskilstuna: Nya och Gamla staden parish, Sweden|Eskilstuna: Nya och Gamla staden]]  
| [[Eskilstuna: Stadsfösamlingen parish, Sweden|Eskilstuna Stadsfösamlingen]]  
| [[Eskilstuna: Stadsfösamlingen parish, Sweden|Eskilstuna Stadsfösamlingen]]  
| [[Eskilstuna: Tunafors parish, Sweden|Eskilstuna: Tunafors]]  
| [[Eskilstuna: Tunafors parish, Sweden|Eskilstuna: Tunafors]]  
|-
| Eskilsäter
| Eskilsäter
|-
| Eslöv  
| Eslöv  
| Essinge  
| Essinge  
| Essingen (Lilla)
| Essingen (Stora)
|-
| Essunga  
| Essunga  
| Estarne
| Esterna
| Estuna
| Estuna
| Etelhem
|Ettak
|-
|-
| Etelhem
| Eugenia
| Everlöv  
| Everlöv  
| Evertsberg
| Everöd  
| Everöd  
|
|  
|  
|}
|}


[[Category:Sweden]]
[[Category:Sweden]]
Reviewer, editor, pagecreator
28,313

edits