83,402
edits
| Line 69: | Line 69: | ||
| pogreb | | pogreb | ||
|- | |- | ||
| | | census | ||
| | | popis (popis dusa - census of souls) | ||
|- | |- | ||
| child | | child | ||
| | | dijete, dete, djeteta, deteta | ||
|- | |- | ||
| christening | | christening | ||
| | | krsni, krst | ||
|- | |||
| confirmation | |||
| potvrda | |||
|- | |||
| day | |||
| dan | |||
|- | |- | ||
| death(s) | | death(s) | ||
| | | | ||
|- | |||
| engagement | |||
| vjeridba, veridba | |||
|- | |- | ||
| father | | father | ||
| | | otac, oca | ||
|- | |||
| godfather | |||
| kum | |||
|- | |||
| godmother | |||
| kuma | |||
|- | |||
| groom | |||
| mladozenja | |||
|- | |- | ||
| husband | | husband | ||
| | | suprug, muz | ||
|- | |- | ||
| index | | index | ||
| | | indeks | ||
|- | |||
| marry, to (for man) | |||
| zeniti (se), ozeniti (se) | |||
|- | |- | ||
| | | marry, to (for woman) | ||
| | | udavati (se), udaje (se), udati (se) | ||
|- | |- | ||
| marriage | | marriage | ||
| | | brak, )of man) zenitba, (of woman) udaja | ||
|- | |||
| marriage ceremony | |||
| vjencanje, vjencani | |||
|- | |- | ||
| | | month | ||
| | | mjesec, mesec | ||
|- | |- | ||
| mother | | mother | ||
| | | majka | ||
|- | |- | ||
| | | residence | ||
| | | mjesto, mesto, stanovanja | ||
|- | |- | ||
| | | spouse | ||
| | | bracni drug | ||
|- | |- | ||
| | | week | ||
| | | sedmica, tjedan. tjedna. nedelja | ||
|- | |- | ||
| | | widow | ||
| | | udovica | ||
|- | |- | ||
| | | widower | ||
| | | udovac, udovca | ||
|- | |- | ||
| wife | | wife | ||
| | | supruga, zena | ||
|- | |- | ||
| year | | year | ||
| | | godina | ||
|} | |} | ||
[[Category:Croatia]] | [[Category:Croatia]] | ||
edits