2,698
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 362: | Line 362: | ||
| 942.74/B1 X22cb Vols. 5&6 | | 942.74/B1 X22cb Vols. 5&6 | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |||
| colspan="8" | NOTE: Alphabetical lists of electors in 1835, 1837 and 1841 are at 942.74 X3pb | |||
|- | |- | ||
| HORTON | | HORTON | ||
edits