2,698
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 580: | Line 580: | ||
| HIGHER BOOTHS | | HIGHER BOOTHS | ||
| Whalley | | Whalley | ||
| . | | . | ||
| bgcolor="#ffefd5" | 942.72 X22c Vol. 31 | | bgcolor="#ffefd5" | 942.72 X22c Vol. 31 | ||
| . | | . | ||
| Line 619: | Line 619: | ||
HOOLE | HOOLE | ||
<br> | |||
| | ||
| CD-ROM no. 7262 | |||
| CD-ROM no. 7262 | |||
| CD-ROM no. 7262 | |||
| colspan="3" | CD-ROM no. 7262 | |||
| CD-ROM no. 7262 | |||
| CD-ROM no. 7262 | | CD-ROM no. 7262 | ||
|- | |- | ||
| colspan="10" | | | colspan="10" | NOTE: The 1881 census is also name indexed on CD-ROM no. 7262 | ||
|- | |||
| colspan="10" | SEE ALSO: LITTLE HOOLE and MUCH HOOLE | |||
|- | |- | ||
| HORNBY | | HORNBY | ||
edits