2,698
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 82: | Line 82: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | ARNOLD SEE: THORPE-ARNOLD | | colspan="8" | ARNOLD SEE: THORPE-ARNOLD | ||
|- | |- | ||
| ASFORDBY | | ASFORDBY | ||
| Line 102: | Line 102: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | SEE ALSO: BLACKFORDBY | | colspan="8" | SEE ALSO: BLACKFORDBY | ||
|- | |- | ||
| ASHBY-FOLVILLE | | ASHBY-FOLVILLE | ||
| Line 131: | Line 131: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | ASTLEY SEE: BROUGHTON-ASTLEY | | colspan="8" | ASTLEY SEE: BROUGHTON-ASTLEY | ||
|- | |- | ||
| ASTON-FLAMVILLE | | ASTON-FLAMVILLE | ||
| Line 160: | Line 160: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | AYLESTONE SEE ALSO: LUBBESTHORPE | | colspan="8" | AYLESTONE SEE ALSO: LUBBESTHORPE | ||
|- | |- | ||
| BAGGRAVE | | BAGGRAVE | ||
| Line 189: | Line 189: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | SEE ALSO: STANTON-UNDER-BARDON | | colspan="8" | SEE ALSO: STANTON-UNDER-BARDON | ||
|- | |- | ||
| BARKBY | | BARKBY | ||
| Line 228: | Line 228: | ||
|- | |- | ||
| BARROW-UPON-SOAR | | BARROW-UPON-SOAR | ||
| colspan="7" | Barrow-upon-Soar | | colspan="7" | Barrow-upon-Soar | ||
|- | |||
| colspan="8" | SEE ALSO: BEAUMANOR | |||
|- | |- | ||
| BARSBY | | BARSBY | ||
| Line 257: | Line 259: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | BARWELL SEE ALSO: POTTERS-MARSTON | | colspan="8" | BARWELL SEE ALSO: POTTERS-MARSTON | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | BASSET-HOUSE SEE: KNOLL & BASSET-HOUSE | | colspan="8" | BASSET-HOUSE SEE: KNOLL & BASSET-HOUSE | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | BASSETT SEE: DUNTON-BASSETT | | colspan="8" | BASSETT SEE: DUNTON-BASSETT | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | BEAUCHAMP SEE: KIBWORTH-BEAUCHAMP | | colspan="8" | BEAUCHAMP SEE: KIBWORTH-BEAUCHAMP | ||
|- | |- | ||
| BEAUMANOR | | BEAUMANOR | ||
| Line 301: | Line 303: | ||
| bgcolor="#ffefd5" | . | | bgcolor="#ffefd5" | . | ||
|- | |- | ||
| colspan="8" | BELLARS SEE: KIRBY-BELLARS | | colspan="8" | BELLARS SEE: KIRBY-BELLARS | ||
|- | |- | ||
| BELTON | | BELTON | ||
edits