Reviewer, editor, pagecreator
28,313
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 486: | Line 486: | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Laurbjerg | | class="xl24" | Laurbjerg | ||
| class="xl24" | Dronningborg | | class="xl24" | Dronningborg | ||
| class="xl24" | 2 | | class="xl24" | 2 | ||
| class="xl24" | Randers (Aarh.) | | class="xl24" | Randers (Aarh.) | ||
| class="xl24" | 113 (30) | | class="xl24" | 113 (30) | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Leerbjerg | | class="xl24" | Leerbjerg | ||
| class="xl24" | Dronningborg | | class="xl24" | Dronningborg | ||
| class="xl24" | 22 | | class="xl24" | 22 | ||
| class="xl24" | Randers (Aarh.) | | class="xl24" | Randers (Aarh.) | ||
| class="xl24" | 124 (91) | | class="xl24" | 124 (91) | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Lem og Gimming | | class="xl24" | Lem og Gimming | ||
| class="xl24" | Dronningborg | | class="xl24" | Dronningborg | ||
| class="xl24" | 17 | | class="xl24" | 17 | ||
| class="xl24" | Randers | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | 81 | | class="xl24" | 81 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Lime | | class="xl24" | Lime | ||
| class="xl24" | Kalø | | class="xl24" | Kalø | ||
| class="xl24" | 56 | | class="xl24" | 56 | ||
| class="xl24" | Randers | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | 56 | | class="xl24" | 56 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Linde | | class="xl24" | Linde | ||
| class="xl24" | Dronningborg | | class="xl24" | Dronningborg | ||
| class="xl24" | 68 | | class="xl24" | 68 | ||
| class="xl24" | Randers | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | 83 | | class="xl24" | 83 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Lyngby | | class="xl24" | Lyngby | ||
| class="xl24" | Kalø | | class="xl24" | Kalø | ||
| class="xl24" | 33 | | class="xl24" | 33 | ||
| class="xl24" | Randers | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | 23 | | class="xl24" | 23 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 530: | Line 530: | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Mariager Landsogn | | class="xl24" | Mariager Landsogn | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Dronningborg | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 54 | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 97 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Marie Magdalene | | class="xl24" | Marie Magdalene | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Kalø | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 68 | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 68 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Meilby | | class="xl24" | Meilby | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Kalø | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 5 | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 5 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Mellerup | | class="xl24" | Mellerup | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Dronningborg | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 14 | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 78 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Mygind | | class="xl24" | Mygind | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Kalø | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 59 | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 59 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Mørke | | class="xl24" | Mørke | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Kalø | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 2 | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 2 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Nimtofte | | class="xl24" | Nimtofte | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Kalø | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 16 | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 35 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Nødager | | class="xl24" | Nødager | ||
| class="xl26" | | | class="xl26" | Kalø | ||
| class="xl26" | | | class="xl26" | 27 | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 19 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Nørager | | class="xl24" | Nørager | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Kalø | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 64 | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 64 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Nørre Onsild | | class="xl24" | Nørre Onsild | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Dronningborg | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 53 | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | Randers | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | 96 | ||
| class="xl26" | <br> | | class="xl26" | <br> | ||
|- | |- | ||
| Line 938: | Line 889: | ||
|- | |- | ||
| class="xl24" | Værum | | class="xl24" | Værum | ||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl26" | <br> | |||
|- | |||
| class="xl24" | Ødum | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl26" | <br> | |||
|- | |||
| class="xl24" | Ølst | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl26" | <br> | |||
|- | |||
| class="xl24" | Ørsted | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl26" | <br> | |||
|- | |||
| class="xl24" | Ørum | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl26" | <br> | |||
|- | |||
| class="xl24" | Ørum | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl26" | <br> | |||
|- | |||
| class="xl24" | Øster Alling | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl24" | | |||
| class="xl26" | <br> | |||
|- | |||
| class="xl24" | Øster Tørslev | |||
| class="xl24" | | | class="xl24" | | ||
| class="xl24" | | | class="xl24" | | ||