318,531
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
|Grant, Kathryn. "[https://www.familysearch.org/blog/en/your-armenian-surname/ Discovering the Meaning of Your Armenian Family Name]." FamilySearch Blog. 20 August 2020. | |Grant, Kathryn. "[https://www.familysearch.org/blog/en/your-armenian-surname/ Discovering the Meaning of Your Armenian Family Name]." FamilySearch Blog. 20 August 2020. | ||
|Country-wide | |Country-wide | ||
|- | |||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | |||
|- | |||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | |||
|- | |- | ||
| TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | | TOPIC || TIMEPERIOD || AUTHORLASTNAME, AUTHORFIRSTNAME. ''[ITEMLINK ITEMTITLE]''. PUBLOCATION. PUBDATE. || ITEMLOCATION | ||
edits