Armenian Genealogical Word List: Difference between revisions

→‎Ա: added ամուսնացած
(→‎Գ: added գաղթական)
(→‎Ա: added ամուսնացած)
Line 220: Line 220:
| ամուսնալուծում
| ամուսնալուծում
| divorce
| divorce
|-
| ամուսնացած
| married
|-
|-
| ամուսնություն
| ամուսնություն
2,603

edits