2,603
edits
(→Ա: added անգործ) |
(→Գ: added գաղթական) |
||
| Line 325: | Line 325: | ||
| width="25%" | '''Armenian''' | | width="25%" | '''Armenian''' | ||
| '''English''' | | '''English''' | ||
|- | |||
| գաղթական | |||
| refugee, emigrant | |||
|- | |- | ||
| գավառ, գաւառ | | գավառ, գաւառ | ||
edits