12,538
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 157: | Line 157: | ||
|1734-1969 | |1734-1969 | ||
|[https://media.digitalarkivet.no/en/kb/browse?counties%5B%5D=02&clerical_parishes%5B%5D=0236P&start_year=&end_year=&text= Digitalarkivet] | |[https://media.digitalarkivet.no/en/kb/browse?counties%5B%5D=02&clerical_parishes%5B%5D=0236P&start_year=&end_year=&text= Digitalarkivet] | ||
|- | |||
|Nesodden | |||
|1780-1946 | |||
|[https://media.digitalarkivet.no/en/kb/browse?counties%5B%5D=02&clerical_parishes%5B%5D=0216P&start_year=&end_year=&text= Digitalarkivet] | |||
|- | |||
|Nittedal | |||
|1775-1945 | |||
|[https://media.digitalarkivet.no/en/kb/browse?counties%5B%5D=02&clerical_parishes%5B%5D=0233P&start_year=&end_year=&text= Digitalarkivet] | |||
|- | |||
|Nordby | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Oppegård | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Rælingen | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Setskog (Sitskogen) | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Skedsmo | |||
|1715-1939 | |||
|[https://media.digitalarkivet.no/en/kb/browse?counties%5B%5D=02&clerical_parishes%5B%5D=0231P&start_year=&end_year=&text= Digitalarkivet] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits